Překvapte své okolí nádhernými a lesklými nehty a hebkýma rukama díky prvotřídní péči. Japonská manikúra P-Shine si Vás získá svými oslnivými výsledky a parafínový zábal Vám zjemní kůži na rukou. Dotýkejte se světa a svých blízkých zdravýma, krásnýma a jemnýma rukama. Svět Vám to oplatí …

       Ruce jsou vizitkou, kterou se ve veřejném styku prezentujete. Starejte se o jejich krásu i zdraví.


Manikúra                 

 

      Manikúra samotná představuje péči o ruce, která má za cíl udržovat je zdravé a hezké. Do manikúry patří jak péče o nehty a jejich tvar, tak i starost o pokožku rukou.

 

Japonská manikúra P-Shine

      Japonská manikúra, označovaná také jako P-Shine je péče z dalekého Orientu, která je zaměřena na údržbu přírodních nehtů. Tato péče má výhodu, že je vhodná pro většinu nehtových skupin – ať jsou nehty roztřepené, lámavé nebo nerostoucí. Základním principem japonské manikúry je leštění nehtů, a tak je tato metoda vhodná jako náprava problémů se zničenými, podbroušenými či tenkými nehty.

 

Tento způsob úpravy nehtů je v Japonsku znám již celá staletí, ale do světa se tato metoda manikúry rozšířila teprve nedávno. Hitem se stala především kvůli přirozenému vzhledu nehtů po této úpravě a příznivému vlivu na zdraví nehtů. P-Shine kúra podporuje prokrvení nehtového lůžka a zdravý růst nehtů. Užívají se při ní výhradně přírodní materiály jako je včelí pyl a křemičitá hlinka. P-Shine dodává nehtům vitamíny, vyživuje je, zpevňuje a povrchově chrání.

 

Tato manikúra je díky své přirozenosti vhodná i pro muže, protože působí pěstěně a elegantně. Manikúra P-Shine by se měla pravidelně opakovat asi jednou za měsíc či měsíc a půl.

Fotogalerie: Manikůra